Serdar Ortaç ile birlikte eşi Chloe Loughnan’ın aylardan beri devam eden ayrılığının sebebinin, Serdar Ortaç’ın eşine para vermemesinden dolayı kaynaklanmakta olduğu açık bir şekilde ifade edildi.

Magazin gündemi ile alakalı değerlendirmeler yapan sunuculardan Eylem İpek Şafak, Serdar Ortaç ile Eşi Chloe Loughnan’ın aylar boyunca süren ayrılığın ekonomik sebeplere dayamakta olduğunu ifade etti. Serdar Ortaç’ın Chloe Loughnan’a vermiş olduğu ekonomik imkanların yetersiz olmasından dolayı, Chole’nin iş yaşamı içerisinde aktif olmak istemekte olduğunun altını çizmiş oldu.

Serdar Ortaç ile birlikte Chole’nin arasında yaşanmakta olan ayrılık süreciyle alakalı konuşma gerçekleştiren Eylem İpek Şafak; ”Serdar Ortaç ile eşinin arasında yaşanmakta olan problemin tam olarak çözümlenmemiş olduğunu ifade ederek” problemi çözmüş bir durumda değiller, problem tamamen maddiyattır.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Diğer taraftan 2,5 aydan beri yurt dışında yer aldığından dolayı boşanma iddialarını güçlendirmekte olan Chloe Loughnan dün gece İstanbul iline döndü.

Chole Loughan, yılbaşına Amerika Birleşik Devletleri’nde Serdar Ortaç’tan ayrı bir şekilde girmişti. Ayrılık konusundaki iddialarla alakalı yanıt olarak Serdar Ortaç ise ”Biz her gün konuşmaktayız. Ayrılmıyoruz, ve boşanma falan yok. Bu haberler sürekli olarak sıkıyor, boşanmamızı istemekte olanlar çıkartmakta bu haberleri ancak bizim herhangi bir şekilde soru işaretimiz yok.” ifadelerine yer vermişti.