Denizli ili içerisinde gerçekleşen bir trafik kazası güvenlik kameralarına yansımış durumda. Bir tane otomobil park durumundaki bir otomobile çarpıp, olayın yaşandığı yerden kaçmış.

Edinilmiş olan bilgilere bakılırsa, kaza Merkezefendi ilçesinde yer alan Karaman Mahallesinin 1482 Sokak üzerinde gerçekleşti. Sabaha karşı yaşanmış olan ve güvenlik kameralarının tarafından saniye saniye kayıt altına alınan olayın şöyle gerçekleştiği görülmekte; Sokağa hızlı bir şekilde girmiş olan beyaz bir tane araba Ümit Kavas adlı bir vatandaşa ait olan 20 GG 776 plakasına sahip park durumundaki otomobilin sağ kısmına hızlı bir şekilde çarpmakta. Çarpmanın şiddeti ile birlikte durmuş olan otomobil daha sonrasında ise sürücünün manevra yapmasıyla beraber hızlı bir şekilde olayın yaşandığı yerden uzaklaşmakta. Çarpmanın etkisi ile birlikte Kavas’a ait olan otomobil el freni çekili bir durumda olmasına karşın yerinden hareket edip birkaç metrelik arkaya doğru gidip durabiliyor. Sorumsuz durumdaki şoförün hiçbir şey olmamış gibi yoluna gitmesi de bu kadarına pes dedirtmiş oldu.

Olayın sonrasında polis çağırıp şikayetçi durumda bulunan Kavas’ın arabasında yaklaşık olarak 10.000 Türk Lirası tutarında maddi hasarın gerçekleştiği ifade edildi. Polis ekipleri de çarpma sırasında otomobilden kopmuş olan parçalar üstünden seri numaralarından arabaya ve şoförüne ulaşmak amacıyla bit çalışma başlattı. Polislerin ayrıca çevrede yer alan başka güvenlik kamerası ve de MOBESE kameraları üstünde de iz sürecek olduğu bilgisine ulaşıldı. Olayla alakalı olarak başlatılmış olan soruşturma sürüyor.