Geçmiş olduğumuz günler içerisinde futbolcu olan sevgilisi Gökhan Çıra’dan evlilik teklifi almış bulunan sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda DJ Selin Ciğerci’nin annesi ile beraber olan fotoğrafı bütün herkesi çok şaşırttı.

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan ve aynı zamanda Dj olan Selin Ciğerci, önceki gün 2 seneden beri beraber olduğu sevgilisi Gökhan Çıra’dan bir evlilik teklifi almış idi. Yaz sonunda Gökhan Çıra’yla evlenmesi konusunda bir beklenti bulunan Selin Ciğerci ise bu sıralar ailesi ile birlikte zaman geçirmekte.

Annesi ve babası ile birlikte bol bir miktarda fotoğraf paylaşımı yapan Selin Ciğerci; ”Moralim bozuk, zira benden küçük duran bir tane annem var” ifadelerine yer verdi.

Bu sene içerisinde evlenecek oldukları konusunda bir çıklama yapan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra önceki hafta içerisinde 2. senelerini de kutladı. Kutlama amacıyla sevgilisini gözleri bağlı bir biçimde mekana getirmiş olan Çıra, daha sonrasında şse evlilik teklifinde bulundu. Teklifin karşısında gözyaşlarını hiç bir şekilde tutamamış olan Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’ya sarılıp, ”Evet” ifadelerine yer verdi. Geçmiş olduğumuz yıl Ebru Polat iler 5 Karat karşısını çıkartmış olan Ciğerci, 5,5 karat yüzüğünü ise Instagram hesabı üzerinden açıkça paylaştı.