2. Sayfa isimli programa konuk olarak katılan ünlü oyunculardan Can Nergis; ”Kadınlardan ve erkeklerden ahlaksız bir takım teklifler aldım.” ifadelerine yer vererek çok fazla konuşuldu.

İşte Can Nergis tarafından yapılmış olan açıklamalarda öne çıkan bölümler;

17 yaşındayken çıktım ben evden. Pek çok dili bilmekteyim. Gitmiş olduğum yerlere ise taşı ve toprağa görmek için gitmedim. Hepsinin sokak çocukları ile ve sokak bölümüyle öğrendim. Ben ayrıca o ülkeyi hissedebilmek için, iş amacıyla gittim. 18. yaşımı ise Pekin içerisinde kutladım. 17 yaşımdayken internet üstünden bir tane menajerle tanıştım, Avusturalya asıllı ve onun sayesinde yurt dışında çeşitli işler yapmaya başlamıştım. Menajerimden ise ilk önce Çin işi gelmiş oldu. Ufak ufak başlangıç aşamasındaki işler… 3 ay sürecek bir kontrat gerçekleştirdik o şekilde başlamış oldu.

Tayland içerisinde yaşamaktaydım. 2011 senesi içerisinde bir tane iş teklifi geldi Tomris Giritlioğlu hemen sonrasında… Ben kendini tanımamaktayım bana ”oğlum hızlıca buraya geleceksin, bir iş var ve sana başrol vereceğiz. Senin için fazlasıyla iyi olacak.” ifadelerine yer verdi. Kariyerim süresince çok ilginç teklifler de almış oldum. Erkeklerden de oldu kadınlardan da bu teklifler… O zamanlardan yurt dışında yaşamaktayım. Bu teklifler aslında erkeğe de olmakta kadına da… ”Sevgilim ol sana bir araba vereyim’ şeklinde konuşanlar oldu. 22 – 23 yaşlarındaydım o zamanlarda. Şu an içerisinde bile evli olduğumu bile bile bana DM üzerinden mesaj gönderenler olmakta. Ben ise hiç bir tanesine bakmıyorum.