2017 senesi içerisinde kanser tedavisi görmüş olan abisi Mehmet Yıldızhan’ı yitiren türkücülerden İzzet Yıldızhan’ın, öteki abisi Mahmut Yıldızhan’a da kanser teşhisinin konulmuş olduğu açıklandı.

Şarkıcılardan biri olan İzzet Yıldızhan’a çok acı bir haber gelmiş oldu. Bir tane abisini kanserden kaybetmiş olan ses sanatçısının, hastane içerisinde tedavi görmekte olan öteki abisi Mahmut Yıldızhan’a da kanser ile ilgili teşhis konulduğu açıklandı.

Ses sanatçılarından biri olan Onur Akay ise bu konu ile alakalı olarak; ”İzzet Yıldızhan, 2017 senesi içerisinde kanser tedavisi görmüş olan abisi Mehmet Yıldızhan’ı yitirmişti. Yıldızhan’ın öteki abisi olan Mahmut Yıldızhan’a da kanser teşhisinin konulmuş olduğu ve yoğun bakıma kaldırılmış olduğu konusunda bir açıklama yapıldı. Mahmut Yıldızhan, Aralık ayı içerisinde babam Vedat Akay’ı kaybetmiş olduğumuz ve Ankara ili içerisinde yer alan özel bir hastanede tedavi görmekte. Sağlık durumunun iyiye gitmekte olduğu da yapılmış olan açıklama içerisinde yer alıyor. İzzet Yıldızhan ise, abisinin tedavisi ile alakalı çok yakından ilgilenmekte ve abisinin başından hiç bir şekilde ayrılmamakta. Eski İçişleri Bakanı görevinde bulunan Abdülkadir Aksu da Yıldızhan’ı hiç bir şekilde yalnız bırakmamakta. Fazlası ile zor günler geçirmekte olan İzzet Yıldızhan ile birlikte abisine ve de Yıldızhan ailesine acil şifalar dilemekteyim” şeklindeki ifadelere yer verildi.