Sen Anlat Karadeniz isimli filmin Asiye karakterindeki Öykü Gürman, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bornozlu fotoğrafı ile sosyal medyayı sallamış oldu.

ATV kanalında yayın hayatına reyting rekortmeni olmayı başaran dizilerden Sen Anlat Karadeniz disizinin Asiye karakterindeki ünlü şarkıcılardan Öykü Gürman, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bornozlu resmi ile sosyal medyaya adeta damgasını vurdu.

Güzel oyuncu ve başarılı şarkıcılardan biri olan Öykü Gürman, fotoğrafçılardan Cem Talu’ya bir poz verdi. Bornozlu bir şekilde fotoğraf çektirme akımına uymuş olan Gürman, yatak üstünde bornozu ile birlikte bit poz verdi. Oyuncunun bornoz ile vermiş olduğu pozu kısa zaman içinde binlerce yorumla birlikte beğeni almayı başardı deyim yerinde ise sosyal medyayı sallamış oldu.

Oyuncu, yarı çıplak bir şekilde çektirdiği bornozlu resmine; ”Bir siyah beyaz kare içerisinde, hepsi ve hepsi bir hatıra işte… sevdim ben bu resmi, konser öncesinde hazırlık, bir ”an” anca bu kadar güzel ve estetik yakalanırdı…” şeklindeki notunu ilave etti.

Dizi içerisinde göstermiş olduğu oyunculuğunun yanında sesi ile birlikte de gündeme gelmeyi başaran Öykü Gürman, geçmiş olduğumuz günlerde paylaşılan dizi bölümünde ”Dayan Yüreğim” ismime sahip şarkısı ile beraber izleyicileri adeta mest etmeyi başardı.