Denizli ilinde yer alan Pamukkale Belediyesi, kurulmuş olduğu günden bu zamana kadar sosyal belediyecilik hususunda farkını göstermiş oldu.

‘‘Sosyal Market ile birlikte evlilik seti, evde berber, hoş geldin bebek seti, evde temizlik, taziye ziyaretleri, cami temizlik, engelliler için malzeme desteği ile eğitim yardımı” gibi özel projeler Pamukkalede yer alan vatandaşlara ulaşmış oldu.

Eğitimden tutunda sağlığa, güvenlikten tutunda spora, kültürden tutunda turizme kadar yalnızca Pamukkale İlçesi’ne değil Denizli’nin tamamına hitap etmekte olan vizyon projelere imzasını atmayı başaran Pamukkale Belediyesi, kurulmuş olduğu 2014 senesinden bu zamana kadar örnek çalışmalara da imzasını atmış oldu. Sosyal belediyecilik hususunda pek çok örnek projeleri yaşama geçirmiş olan ve ilçe belediyeler arasındaki farkını ortaya koymayı başaran Pamukkale Belediyesi, 68 tane mahallenin hepsine yaşamakta olan vatandaşların gönüllerine dokunmayı da başarmış oldu.

Pamukkale Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Hüseyin Gürlesin, göreve gelmiş olduğu günden bu zamana kadar halka hizmet aşkı ile, rutin durumdaki belediyecilik hizmetlerini çok daha kaliteli ve ivedilikle yerine getirmeyi sürdürmekte. 2018 senesindeki Adrese Dayalı Durumdaki Nüfus Kayıt sisteminin verilerine bakılırsa 343.290 kişinin yaşamını sürdürdüğü Pamukkale ilçesi içerisinde, 68 tane mahallenin hepsine en iyi durumdaki hizmeti en kaliteli almasının gerekli olduğunun bilinciyle hareket edip, sosyal belediyecilik projeleri ile farkını 2018 senesinde de ortaya koymayı sürdürmekte. Doğumdan ölüme kadar yer alan belediyecilik hizmetleri dahilinde vatandaşın yanında olmayı sürdüren Pamukkale Belediyesi, eğitim yardımlarından, berber hizmetlerine, nikah ile bebek setinin hediyelerinden, camilerin temizliğine, engelli malzemelerinin yardımından, taziye ziyaretlerine kadar her bir konuyla ilgili Pamukkale Halkı’nın yanında bulunmaya 2018 senesinde de devam etti.