Bir dönemlere damga vurmayı başaran ”Hepsi” isimli grubunun eski solistlerinden Gülçin Ergül, dün Kanal D ekranları içerisinde yayınlanmakta olan ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programa misafir oldu. Ergül açıklamasında, ”Hepsi” isimli gruptan mutsuz olduğundan dolayı ayrıldığını söyledi ve grup üyelerinden Cemre Kemer’den ise yanıt gecikmedi.

Gülçin Ergül, grup içerisinden ayrılması ile alakalı olarak ”Her bir şeyin negatif ve de pozitif yanları bulunuyor, grup olmanın da çok zor yanları bulunmaktaydı. Negatif yönleri ise beni çok fazla yormaya başlamıştı. Mutsuz olduğumdan dolayı da ayrılmayı istedim. Televizyon içerisinde anlatılması çok zor olan karışık şeyler mevcut. Bunu yapmayı istemezdim, benim almış olduğum bir karardı gruptan ayrılmak. Daha iyi bir yere gitmemekteydi benim için.” ifadelerine yer verdi.

Ergül’ün açıklamaları için grubun üyelerinden Cemre Kemer’den ise yanıt hiç gecikmedi. Kemer, ”Mutsuzdum” ifadelerine yer veren Ergül’e şu sözler ile birlikte sitem etti; ”Adama hiç sormazlar mı bu kadar çok derdin bulunuyordu da niçin en yakın 3 tane insan bilmemekteydi? Arkadan iş çevirmiş olduğundan habersiz! Adama hiç sormazlar mı eşitliği bozmayı istemek, solist olmayı istemiş olabilir misin diyerek. Adama hiç sormazlar mı o menajer senin için neleri yapmaya çalıştı diye? Adama hiç sormazlar mı bu üç tanesi niçin ayrılmadı beraberler diye? Adama hiç sormazlar mı yemiş olduğun kaba tükürmek olur mu diyerek? Ve adama hiç sormazlar mı bu kadar sene susanlar, konuşur ise ne halt yiyeceğim diye? 10 sene olmuş bu konu kapanalı, insanlar bunu hiç bir şekilde merak etmemekte niçin halen çıkıp ağlanmaktasın, niçin önüne bakmamaktasın, her görmüş olduğun mikrofona kocaman yalanlar anlatmayı sürdürüyorsun?.. sus artık bence, kendi iyiliğin için sus ve artık efendi ol bizler gibi, kirletme daha çok yaratmış olduğumuz markayı ayıptır. Bizlerinde daha damarımıza basma!”