Sahne üzerinde yapmış olduğu çılgınlıkların yanı sıra açıklamalarından dolayı da gündem olmayı başaran ünlü şarkıcılardan Yıldız Tilbe saçını kestirme kararı aldı. Yeni fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşmış olan ünlü durumdaki şarkıcı açıklamasına ise; ”Saçlarımı artık yonttum sayılır. Hiç bir şekilde boya kalmadı. Siyahı ile beyazı ile tamamen orijinal” ifadelerine yer verdi.

Bergüzar Korel’in yanı sıra Tuba Büyüküstün’ün hemen sonrasında Yıldız Tilbe’de kısa saçla alakalı modaya uydu. Saçlarını kısa kestirmiş olan Yıldız Tilbe, yeni imajıyla fotoğrafını da sosyal paylaşım siteleri Twitter üzerinden kendisini takip edenlerle paylaştı.

Sosyal medya hesaplarını fazlasıyla aktif bir şekilde kullanan Yıldız Tilbe, nerdeyse her bir kesiti takipçileriyle paylaşmakta. Bazı zamanlarda takipçileriyle dertleşmekte olan ünlü sanatçı bazı durumlarda da fikir alışverişi yapmış olan Tilbe, yeni görüntüsünü kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu. Ünlü durumdaki sanatçı paylaşımı için; ”açlarımı artık yonttum sayılır. Hiç bir şekilde boya kalmadı. Siyahı ile beyazı ile tamamen orijinal. ”Müslüm” adlı filmi izliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yıldız Tilbe’nin paylaşmış olduğu söz konusu bu yeni imajı kısa zamanda sosyal medya üzerinde de gündem olmuş durumda.