Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde alacak ve verecek meselesinden dolayı meydana gelen bir kavga esnasında üç kişinin tarafından sokağın ortasında tekme ile birlikte yumruklarla darp edildiği bilgisine ulaşılan Atilla Karapınar, yaralanıp hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü. Kavganın yaşandığı an da çevrede yer alan bir vatandaş tarafından kayıt altına alındı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay, saatler 22:00 civarında Pamukkale ilçesinde yer alan İstiklal Mahallesi üzerindeki 1202 Sokak içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, Atilla Karapınar (42) alacaklı bir durumda bulunduğu kimliği tespit edilemeyen üç şahıs tarafından önü kesilip sokağın ortasında darp edilmiş oldu. Tekme ile birlikte yumruk darbelerinden dolayı yere düşmüş olan Karapınar baş kısmından yaralandı. Atilla Karapınar’ı darp etmiş olan şüpheli şahıslar, daha sonrasında ise kaçıp olayın gerçekleştiği yerden uzaklaştı. Karapınar da çevrede yer alanların ihbarda bulunmasından sonra intikal eden sağlık ekipleri tarafından ambulans ile hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Polis ekipleri ise kaçmış olan şüphelileri yakalayabilmek amacıyla bir çalışma başlatmış oldu.

Kavganın yaşanmış olduğu an ise çevrede yer alan bir tane vatandaş tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi. Görüntüler içerisinde, kaldırım üzerinde yürümekte olan Atilla Karapınar’ın bir tane arabadan inmiş olan üç kişi tarafından önünün kesilmesinin sonrasında yere yatırılıp tekmelerin yanı sıra yumruklarla darp edilmiş olduğu yer almakta.