Denizli ili içerisinde yol verme tartışmasından dolayı meyana gelen kavga esnasında trafik magandaları, ailesi ile birlikte yolculuk yapmakta olduğu öğrenilen gencin kullanmakta olduğu otomobilin önünü kestikten sonra bıçağın yanı sıra pompalı tüfekle saldırıda bulundu. Polis ekipleri ise olayın hemen sonrasında kaçmış olan saldırganların yakalanabilmesi amacıyla çalışma başlatmış durumda.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Acıpayam Bulvarı’nın üstünde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, iş çıkışında ailesinin de içinde bulunmakta olduğu 20 D 2636 plakasına sahip arabasıyla evine doğru seyir halinde olan 24 yaşında bulunan Emre Z.’yla 20 TC 005 plakasına sahip araç şoförü Oğuzhan K.’nın arasında yol verme sorunundan dolayı tartışma meydana geldi.

Emre Z.’nin kullanmakta olduğu otomobilin önüne geçerek yolunu kesmiş olan Oğuzhan K. ile birlikte arabadan inmiş olan iki şahıs, içinde bir tanesi kadın dört kişinin bulunmakta olduğu otomobile bıçakların yanı sıra yumruk ve de tekmeyle saldırıda bulundu. Şahıslar daha sonrasında binmiş oldukları arabayla kaçtıkları esnada Emre Z. ile birlikte ailesinin bulunmakta olduğu arabaya da pompalı tüfekle ateş açmış oldu. Tüfekten çıkmış olan saçmalar ise aracın ön bölümüne isabet etmiş oldu. Olay esnasında çok büyük bir korku ile birlikte panik yaşanmış oldu. Emre Z.’nin ihbarda bulunmasından sonra bölgeye çok fazla sayıda polis ekibi yönlendirildi. Bölgeye gelmiş olan ekipler çok geniş çaplı bir inceleme başlatmış durumdayken kaçtığı açıklanan trafik magandalarını yakalayabilmek amacıyla da çalışma başlatıldı.