TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ”Yemekteyiz” adlı programı sunan ve aynı zaman içerisinde O Ses Türkiye adlı programda jüri üyeliği yapmaya devam eden Seda Sayan, hastanelik olmuş durumda. Sırt kısmında sıcak su torbası patlamış olan Sayan açıklamasında; ”Bu tam olarak nasıl bir gözdür yarabbim” ifadelerine yer vererek yanmış olan sırtının paylaşımını gerçekleştirdi.

Kıyafet tercihinin yanı sıra güzelliğinden dolayı da senelere meydana okumakta bulunan 57 yaşında olan Seda Sayan’a nazar değmiş durumda. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta olan Seda Sayan, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu söz konusu bu paylaşım esnasında su toplamış olan sırtını paylaşıp; ”Sıcak su torbasından meydana gelen yanık. Sırtımın ise en durumu.. Bu nasıl bir gözdür yarabbim ya” ifadelerine yer verdi.

Sırt kısmında yanıklar gerçekleşmiş olan Seda Sayan, hastanelik olmasıyla alakalı olarak yapılmış olan bir haberin paylaşımını gerçekleştirip; ”Nazar ve sırtım şu anda su torbacıklarıyla doldu” ifadelerine yer verdi. Sayan’ın söz konusu bu paylaşımının altına hayranları ilk sırada olmak üzere ünlü durumdaki isimler de yorum yağdırmaya başladı. Seray Sever ile birlikte Işıl Rençber, Nur Yerlitaş, Hatice, Demet Akalın, Deniz Seki ve Ebru Destan ilk sırada olmak üzere bir çok ünlü sanatçı da Sayan’a geçmiş olsun konusunda dileklerde bulundu.