Hayranları tarafından çok yoğun bir istek gelmesi karşısında Bostancı semtinde konser vermiş olan ünlü şarkıcılardan Yıldız Tilbe, hem kendisi coşmuş oldu hem ise konser alanına gelen seyircilerini coşturmuş oldu. Tilbe, çok ilginç danslarından dolayı da tekrar isminden söz ettirmeyi başarmış oldu.

Çok değişik tarzının yanı sıra stilinden dolayı da sürekli olarak farkını ortaya koymuş olan usta sanatçılardan Yıldız Tilbe, dün akşam üzeri hayranlarının çok yoğun isteğinden dolayı Bostancı Gösteri Merkezi içerisinde bir konser vermiş oldu. Tilbe, kendisi ile adeta özdeşleşmiş olan dans performansından dolayı da çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Konserleri içerisinde yapmış olduğu çılgın danslarla çok sık bir şekilde isminden söz ettirmeyi başaran Yıldız Tilbe, son konseri esnasında tekrar kendinden geçmiş oldu. Dans etmeyi fazlasıyla sevmekte olan Tilbe; ”Kandıramazsın” adına sahip şarkısıyla ilk olarak göbek attı daha sonrasında ise çiftetelli oynadı. Şarkıcının yapmakta olduğu dansını izleyen sevenleri de alkışların yanı sıra ıslıklarla eşlik etmiş oldu.

Sosyal medya üzerinde yer alan hesabını en aktif kullanmakta olan isimlerin ilk sırasında yer alan Yıldız Tilbe, geçmiş olduğumuz hafta gerçekleştirdiği bir paylaşımda saçlarını kısa bir şekilde kestiğini duyurmuştu.