Denizli ili içerisinde geçmiş olduğumuz öğle saatleri itibariyle saatteki hızı ortalama bir şekilde 100 kilometreyi bulmuş olan lodos kent içerisinde yaşamını felç etmişken, şiddetli bir durumdaki rüzgardan Denizlispor Haluk Ulusoy tesisleri de nasibini almış bulundu. Rüzgar tesis içerisinde yer alan antrenman sahasının tel örgülerini devirmiş oldu.

Denizli ili içerisinde geçmiş olduğumuz öğle saatlerinden hemen sonrasında etkisini arttırmaya başlayan lodos kentin tamamında olumsuzlukları da beraberinde getirmiş oldu. Fırtınadan dolayı kent içerisinde pek çok bina ile birlikte araç üzerinde hasarlar gerçekleşti. Kent içerisinde cami minarelerinin yanı sıra pazar yerleri ile birlikte ağaç ve de reklam tabelalarıyla söz konusu bu rüzgardan nasibini almış olan bir başka yerde Denizlispor Haluk Ulusoy tesisleri olmuş durumda.

Denizlispor Kulübünün antrenmanlarının yapılmış olduğu tesisler içerisindeki tel örgüler rüzgarın mevcut durumdaki şiddetine dayanamayıp devrildi. Fırtınanın da etkisiyle birlikte antrenman sahasının iç kısmına doğru devrilmiş olan tel örgüler bugün gerçekleştirilen antrenman esnasında dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Tel örgülerinin ise gün içerisinde düzeltilecek olduğu ve eski haline getirilecek olduğu da açık bir şekilde ifade edildi.