Son zamanlarda işinden daha fazla özel yaşamıyla gündeme gelmeye başlayan Merve Boluğur, çok daha yeni bir aşka yelken açmış durumda. İşletmecilerden Meriç Kırdan’la paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, magazin gündem içerisine de adeta bomba gibi düşmüş oldu. Boluğur, göğüs dekoltesinin bulunduğu kare için, ‘Sokağa da bu kadar seksi çıkmazsın’ ifadelerine yer vererek, işletmecinin kıskançlık yapmış olduğu imasında bulunmuş durumda

Şu dönemlerde şarkıcılığa soyunmuş olan 33 yaşında bulunan güzel, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde yeni sevgilisi ile fotoğrafını Instagram hesabının hikaye kısmından ilk defa paylaşmıştı.

Beraberliğini ilan etmiş olmasına karşın erkek arkadaşının yüzünü saklamış olan Merve Boluğur, paylaşımı üzerinde yer vermiş olduğu ateş emojisinden dolayı da çok fazla dikkat çekmiş idi. Kafe işletmekte bulunan Meriç Kırdan’ın, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu sevgilisini, Boluğur’la aldatmış olduğu da iddia edilmişti.

Sanat yönetmenlerinden biri olan Burak Dayı’yla sürpriz ilişkisini yaklaşık olarak altı ay öncesinde sona erdiren ünlü oyuncu, iki haftadan beri beraber olduğu Meriç Kırdan ile çok daha yeni bir fotoğrafını paylaştı. Merve Boluğur, göğüs dekoltesi mevcut durumda bulunan kareye, “Sokağa da bu kadar fazla seksi çıkmazsın’ şeklinde bir not ilave ederek, işletmeci sevgilisinin kıskançlık yapmış olduğu imasında bulunmuş oldu.