Yakın dostlarından biri olan Seda Sayan tarafından tecavüzle suçlanmış olan Mehmet Ali Erbil, ‘Seda’yla beraber yemek yiyeceğiz, bize hiç bir şekilde yakışmaz küs olmak. İkinci ve üçüncü şahıslar tahrik ettiler bizi. Bu dostluk o kadar kolay kolay bozulmaz’ ifadelerine yer verdi.

Ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil’le yakın dostu şeklinde bilinen ünlü şarkıcılardan Seda Sayan kavgasının yankıları halen devam ediyor. Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’la aralarında yaşanmış olan kavgayla alakalı olarak bir defa daha konuşma gerçekleştirdi.

Ünlü durumda bulunan Şovmen, ‘Seda bu durumun açıklamasını da yaptı. Benim 2 tane kızım var, bu lekeyle yaşamak hiç bir şekilde kolay değil, 50 senelik sanat yaşamımda bu şekilde bir durumla hiç bir şekilde anılmadım. Bizler 35 yıldır Seda ile beraberiz. Onun annesi de benim bir annem gibidir. Ben onun annesine de anne derim. Çocukları ise benim çocuğum gibidir’ ifadelerine yer verdi.

Miami’den döndüğü zaman Seda Sayan’la buluşacak olduklarını ifade etmiş olan Erbil, ‘Beraber yemek yiyeceğiz, bize hiç bir şekilde yakışmaz küs olmak. İkinci ve üçüncü şahıslar tahrik etmiş oldu bizi. Bu dostluk o kadar kolay kolay da bozulmaz’ ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.

Seda Sayan, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak Mehmet Ali Erbil’i tecavüzle suçlamıştı, hemen sonrasında ise ‘Tecavüz değil, sadece aldatmaydı’ ifadelerine yer vererek söylemiş olduklarını yalanlamıştı.