Instagram hesabı üzerinden sık bir şekilde fotoğraf paylaşmakta olan Helin Avşar’ın son durumu, akıllara bir anda ‘Estetik mi yaptırdı?’ şeklinde bir soruyu getirmişti. Avşar ise, estetik yaptırmış olduğu yönünde ortaya atılmaya başlayan iddialara son noktayı koymuş oldu.

Bir dönemlerde estetik yaptırmış olduğu iddiaları ile magazin gündemini çok yoğun bir şekilde meşgul etmiş durumdaki Helin Avşar, geçtiğimiz günlerde Bebek içerisinde objektiflere yakalandı.

Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflar ile birlikte takipçilerini adeta bir şaşkına çevirmiş olan Avşar, paparazziler tarafından sorulmuş olan ‘Kendinize bir estetik mi yaptırdınız? şeklindeki soru için cevap verdi.

Avşar, son zamanlarda ortaya çıkmış olan estetik iddialarıyla ilgili olarak; ‘Estetik yaptırmadım, yalnızca saçlarımın rengini değiştirdim. Allah aşkına bir bakın hiç bir şekilde estetik ya da herhangi bir operasyon geçirmişe benzemekte miyim?” ifadelerine yer verdi.

Sosyal medya hesabı üzerinde paylaşmış olduğu fotoğraflar içerisinde herhangi bir şekilde photoshop ya da estetik bir operasyon yer almadığını da açık bir şekilde ifade etmiş olan Avşar sonrasında ise; ”Estetiğe de karşı olan bir insan değilim. İhtiyaç duyar isem tabii ki de estetik yaptırırım” ifadelerine yer verdi.