Yaklaşık olarak yedi buçuk aydan beri evliliklerinin üstünde kara bulutlar dolaştığı ve boşanma kararı alacaklarına kesin gözüyle bakılmaya başlanan Kenan Doğulu ile Beren Saat yaşamış oldukları o kötü günleri atlatmayı başardı. Ünlü durumda bulunan çift, geçmiş olduğumuz günler içerisinde evlerine çok yakın bir yerde samimi olarak objektiflere yakalanmıştı.

Ünlü durumda bulunan popçulardan Kenan Doğulu, 2014 senesi içerisinde dünya evine girdiği Beren Saat ile aşk tazelemiş bir durumda. Posta tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; Çift barışmayı kutlamak amacıyla Los Angeles’ta yer alan evlerine uçtu. Kenan Doğulu söz konusu problemi tam olarak nasıl aşmış oldukları konusunda bilgi edinmek isteyen bir arkadaşına ise şöyle konuştu; ”Ona karşı duyduğum aşkımla birlikte yitirme korkusu. Beren’le tanıştıktan hemen sonrasında bu korkuyu hiç bir şekilde yenmeyi başaramadım ve yenmeyi de istememekteyim. Zira böyle olması ilişkiyi çok daha güzel bir duruma getirmiş oluyor.”

Evliliği konusunda aylar boyunca sessiz kalma kararı alan Beren Saat’in Fransız asıllı DJ’lerden biri olan Maga’yla aşk yaşamış olduğu iddiaları da ortaya çıkmıştı. Maga’yla çok samimi bir biçimde objektiflere yakalandığını da inkar etmeyen Beren Saat’in ünlü DJ’le arkadaş oldukları ortaya çıkmış oldu. Diğer taraftan Kenan Doğulu’nun ise ünlü oyunculardan biri olarak öne çıkan Aslı İşler’le aşk yaşamış olduğu ileri sürülmüştü.