Kim Kardashian’la yedi sene süren evliliğini bitirme konusunda almış bulunan şarkıcılardan Kanye West, daha boşanma işlemi tamamlanmadan çok yeni bir aşka yelken açmış durumda. West, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde ünlü modellerden Irina Shayk’la objektiflere yakalanmış oldu. Görüntü verme konusunda isteği bulunmayan çift, yüzlerini gizleyebilmek amacıyla türlü yöntemlere sığınmaya çalışmış olsa da başarılı olamadı.

Kim Kardashian ile boşanma aşamalarında bulunan Kanye West ve Irina Shayk’ın yakınlaşmış olduğu hatta çok daha yeni bir aşka yelken açmış oldukları iddia edilmişti. Çift haklarında çıkan iddianın hemen sonrasında ise beraber objektiflere yakalandı.

‘DeuxMoi’ ismine sahip Instagram hesabı üzerinden yapılmış olan paylaşımlar aracılığıyla en son Bradley Cooper’la aşk yaşamış olduğu bilinen Irina Shayk ve Kanye West’in gizli bir şekilde aşk yaşamakta oldukları iddia edilmişti. 35 yaşında bulunan ünlü model Shayk ve 44 yaşında bulunan West, Paris kentinde çok romantik bir akşam yemeği yemiş oldu. Basın mensuplarından ise köşe bucak kaçmakta olan çift, özel jetleriyle New York’a gelmiş oldukları esnada havalimanında objektiflere yakalandı.