Başarılı oyunculardan biri olan Seray Sever, konuk olarak katıldığı program içerisinde seneler öncesinde Ali Poyrazoğlu’yla olay görüntülerle ilgili ilk defa konuştu. Sever açıklamasında; ”O güzel bir şov programıydı ve hareketi gerçekleştiren kişi ise Ali Poyrazoğlu, arkasında farklı bir neden aramaya da hiç gerek yok” ifadelerine yer verdi.

Oyuncu ve sunuculardan biri olan Seray Sever katılmış olduğu magazin programı içerisinde seneler öncesinde Ali Poyrazoğlu’yla yaşamış olduğu olayla alakalı bir açıklama gerçekleştirdi.

Seneler önceki görüntülerinin tartışılmakta olduğu 2. Sayfa isimli programda sunucular, tiyatro sanatçılarından Ali Poyrazoğlu’yla yaşanmış anları Sever’e anımsatıldı. Seray Sever ise, Poyrazoğlu’nun kendini aniden kucaklamış olduğu ve herkesi çok fazla şaşırtan bir hareket gerçekleştirdiği o görüntülerle alakalı konuştu.

Sever açıklaması içerisinde; ”Ali Poyrazoğlu orada bana sarıldı ve havaya kaldırdı. O dönemlerde fazlasıyla sert bir tiptim sanırım yapmış olduğum işler çok fazla dikkat çekiyor ve çok fazla abartılıyordu. O dönemlerde olay fazlasıyla büyüdü ve de kadın hakları dernekleri dahi araya girdi ancak o program bir şov programıydı ve hareketi gerçekleştiren kişi ise Ali Poyrazoğlu ne onun kendinden söz ettirme konusunda bir ihtiyacı var ne ise hareketin arkasında farklı bir neden aramaya…” ifadeleri ile konuştu.