Denizli ili içerisinde gerçekleşmiş olan trafik kazası esnasında yaşamını yitiren hamile durumdaki kadının karnında yer alan ikiz bebekler gerçekleştirilen bir ameliyatla alındı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu kaza, Denizli – Antalya karayolu üzerinde yer alan Fevzi Çakmak Bulvarında gerçekleşti. Ş. D. tarafıdan kullanılan 06 AK 9828 plakasına sahip bir otomobil, şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonrasında kontrolden çıktı ve yol kenarında yer alan refüj ile birlikte ağaçlara çarpmış oldu. Söz konusu bu kaza esnasında şoförle beraber Figen K. ile birlikte adı öğrenilememekte olan dört kişi yaralanmış oldu. Yaralı durumdaki vatandaşlar olayın yaşandığı yere gelmiş olan itfaiye ekipleri aracılığıyla sıkışmış oldukları yerden çıkartılıp ambulansla hastaneye kaldırılmış oldu. Yaralılar arasında yer alan Fiden K.’nın hamile durumda bulunduğunun anlaşılmasının sonrasında acilen ameliyata alınmış oldu. Ameliyat ile karnında yer alan ikiz bebekler alınmış olan anne Figen K. gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın hiç bir şekilde kurtarılamazken, ameliyatla alınan bebeklerin de sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Diğer yaralı vatandaşlarında sağlık durumlarının iyi olduğu konusunda bilgi aktarıldı. Kazayla alakalı olarak başlatılmış oaln soruşturma ise devam etmekte.