Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, gençlerin sosyal medya üzerinden yapmış oldukları çay davetlerini kırmadı ve evlerini ziyaret için gitti, ev sahiplerine birer tane de Denizlispor formasını hediye etti.

Denizli ili içerisinde takdirle karşılanmakta olan olay önceki gün (14 Ocak Pazartesi) akşam yaşanmış oldu. Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)’nin Malzeme Bilimi ile Mühendisliği öğrencilerinden Hasan Koruk, geçtiğimiz hafta ev arkadaşları ile birlikte sosyal medya hesabı üzerinden Başkan görevindeki Osman Zolan” ”Çayımız hazır ancak tatlımız eksik
sohbet için bekleriz” ifadeleri ile bir mesaj attı ve davet yolladı. Gençlerin bu konudaki davetlerini kırmamış olan Başkan görevindeki Osman Zolan, önceki gün akşam Büyükşehir Belediyesi’nin Ocak Ayı Meclis Toplantısından hemen sonra Hasan Koruk ile birlikte ev arkadaşlarının beraber kalmakta oldukları evi ziyarete bulundu.

Gençlere ayrıca arkadaşları da eşlik etmekteyken Başkan görevinde bulunan Osman Zolan, ev sahipleri için Denizlispor forması hediye edip bir sürpriz gerçekleştirdi. Ev sahipliklerine de teşekkür etmiş olan Başkan Osman Zolan, Denizlispor formalı ziyaret resimlerini de sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Renkli görüntülerin yaşanmakta olduğu bu ziyarette gündemin son dönem içerisinde büyük başarılara imza atmayı başaran efsane takımlardan Denizlispor olduğu belirtilirken Başkan görevinde bulunan Osman Zolan ise, ”Genç durumdaki kardeşlerimizin davetini kırmayarak evlerine misafir olarak geldik. Misafirperverlikleri ile birlikte hoşsohbetlerinden dolayı gençlerimize de çok teşekkür etmekteyim.” ifadelerine yer verdi. Ev sahipleri ise Başkan görevinde bulunan Osman Zolan’a üye oldukları halk dansları grubuna ait tişörtü hediye ettiler.