Mustafa Sandal’dan oşanmış olan Sırp asıllı şarkıcı Emina Jahovic’in seneler içinde gerçekleştirmiş olduğu estetik masrafı da çok daha pahalıya patlamış oldu.

Sırp basını yüzü üzerinde yaptırmış olduğu dokunuşlarla çok daha farklı bir görünüme kavuşmuş olan 37 yaşında bulunan Jahovic’in bu söz konusu işlemlerle alakalı harcamış olduğu parayı da açık bir şekilde yazdı. Dudaklarına bir dolgu, burnuna ise bir kaç defa estetik yaptırmış olan ve bütün bunların yanı sıra elmacık kemiklerini de belirginleştirmiş olan Jahovic’in yüzüne yapmış olduğu harcamaların 30.000 Euro tutarını yani tam tamına 202.500 Türk Lirası tutarını geçmiş olduğu da iddia edilmiş durumda.

Mustafa Sandal’dan boşandıktan sonra aşk yaşamı ile birlikte gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Emina Jahoviç’in sınırları zorlamakta olan bir fotoğrafı ise sosyal medya üzerinde çok büyük bir olay yaratmıştı. Emina Jahoviç’in fotoğrafının altına sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar da hiç bir şekilde sessiz kalmamışlardı. Jahoviç’in hayranlarından bazıları fotoğrafı çok fazla beğenirken takipçilerinden bazıları da adeta bir eleştiri yağmuruna tutmaya başlamıştı. Jahoviç’in takipçilerinden bir tanesi fotoğrafın altına; ”Mustafa Sandal’dan boşandıktan sonra ne yapacağını iyi şaşırdı.” şeklinde bir yorum yazmıştı. Takipçilerinden bir başkası da; ”Ciddi anlamda fazlasıyla başarılı bir fotoğraf emeği geçmiş olan herkesi tebrik etmekteyim.” şeklinde bir yorum yapmıştı.