Denizli ilinde yer alan Çivril ilçesi içerisinde domuz sürüsüne çarptıktan sonra kontrolden çıkan ve hemen sonrasında şarampole yuvarlanan otomobil içerisinde 4 kişi yaralanmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, söz konusu bu kaza Çivril ilçesinde yer alan Yamanlar Mahallesi içerisinde sabaha karşı gerçekleşti. Levent Gül’ün direksiyonunda yer alan 64 LS 572 plakasına sahip otomobil, Denizli yönüne doğru seyir halinde olduğu esnada yola ani bir şekilde çıkmış olan domuz sürüsüne çarptı. Söz konusu bu çarpmanın etkisi ile beraber kontrolden çıkmış olan araba ilk olarak karşı yöne geçti, hemen sonrasında ise şarampole girmiş oldu. Kaza esnasında araç şoförüyle beraber Tezcan ile birlikte Elif ve de Şükrü Gül’ün yaralandıkları açıklandı. Yaralı durumdaki vatandaşlar ise çevrede yer alanların haber vermesiyle beraber olayın gerçekleştiği yere intikal eden sağlık personelleri tarafından ambulanslar aracılığıyla Çivril Devlet Hastanesine götürüldü. Yaralı durumdaki vatandaşların sağlık durumlarının ise iyi oldukları bilgisine ulaşıldı.

Kazadan hemen sonra araç içerisinde maddi bir hasar da gerçekleşirken, olaya sebep olan sürüden de 3 tane domuzun telef olduğu açıklandı.

Kazadan hemen sonra ise jandarma ekipleri tarafından bir soruşturma başlatıldığı açıklandı.