Denizli ilinde yer alan Çivril ilçesi içerisinde çiftlik sahibi olduğu bilgisine ulaşılan bir vatandaş, iş yeri içerisinde tabancayla baş kısmından vurulmuş bir durumda ölü olarak bulundu.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise, Çivril ilçesinde yer alan Çıtak Mahallesi içerisinde küçükbaş hayvan çiftliği bulunduğu bilgisine ulaşılan Fatih Kürşad Yağcı (37) isimli vatandaş, çevrede yer alan komşuları tarafından besihane kısmında yerde kanlar içinde yattığı esnada bulundu.

Olayın hemen sonrasında ihbarda bulunulmasının ardından olayın gerçekleştiği yere hızlı bir şekilde sağlık ekipleri ile birlikte jandarma ekipleri yönlendirildi. Olayın yaşanmış olduğu yere kısa bir zaman içinde intikal eden sağlık personelleri, baş kısmından tabancayla vurulduğu görülen Yağcı’nın yaşamını yitirmiş olduğunu tespit etti.

Yağcı’nın cansız bedeni ise, otopsi yapılması amacıyla sağlık ekipleri tarafından hemen Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi’nin morguna götürüldü.

Olayın yaşandığı yere intikal eden Jandarma ekipleri ise, çiftlik içerisinde çoban olarak çalışmaya devam eden ve olayın hemen sonrasında adeta kayıplara karışmış olan şüpheli şahsı yakalamak amacıyla çok kapsamlı bir çalışma başlatmış durumda.