Denizli ilinde meydana gelen cinayet konusunda itirafta bulunan şahıs, 2 tane yabancı uyruğa sahip arkadaşını kendilerine tecavüz ettiğinden dolayı öldürmüş olduğunu ileri sürdü.

Pamukkale ilçesinde yer alan Topraklı Mahallesi içerisindeki 573 Sokak üstünde üç katlı olduğu bilgisine ulaşılan binanın 2. kat kısmında yer alan dairede gerçekleşen olayda, N. T. (26) adına sahip şahıs sabah erken saatlerde karakola gidip aynı evde kalmakta olduğu Feraydun Yagubi (23)’nin yanı sıra Lal Mohammad Rezaei (26) adlı arkadaşlarını öldürmüş olduğunu ifade ederek teslim olmuş durumda. Olayın yaşandığı yere intikal eden polis ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri şahıslardan bir tanesinin boğazını keserek ötekisinin de karnından bıçaklanıp ölmüş olduğunu tespit etti. Olayın hemen sonrasında ise N. T., ekipler tarafından gözaltına alınıp emniyet merkezine götürüldü.

T. N., adına sahip olan şahıs vermiş olduğu ilk ifadesi içerisinde öldürmüş olduğu arkadaşlarının kendine cinsel istismarda bulunmuş olduklarını ve her 2 tanesi de uyuduktan hemen sonrasında odalarına girip Yagubi ile birlikte Rezaei’yi bıçak kullanarak öldürmüş olduğu konusunda bir itirafta bulundu. Olayın yaşanmasının hemen sonrasında polis ekipleri tarafından başlatılmış olan soruşturma ise halen sürüyor.