En son Söz isimli dizi içerisinde oynamakta olan Burcu Binici, binmiş olduğu taksinin şoförünün trafik kontrolü esnasında 60 promil alkollü çıkmış olduğu bilgisine ulaşınca adeta isyan etti.

Star TV isimli kanalın reyting rekortmeni haline gelen dizilerinden Söz’den ayrılmış olan oyunculardan Burcu Binici, geçtiğimiz akşam dünya üzerindeki gerçek zamanlı ilk aplikasyon oyunlarından Murder Puzzle’ın tanıtımına katılım gerçekleştirdi. Partiye katılabilmek amacıyla taksi çağırmış olan başarılı durumdaki oyuncu, polislerin çevirmesine takıldı. Binici ise, taksisine binmiş olduğu taksicinin tam tamına 60 promil alkollü olduğu bilgisine ulaşınca da adeta şaştı kaldı.

Mekana geldiği zaman şoku hala atlatamamış olan Binici, duygularını ise şu şekilde açıkça dile getirmiş oldu; ”Buraya şans eseri de olsa sağ salim bir şekilde gelebildim. Taksicinin alkollü bir şekilde çıkmış olmasına da fazlasıyla şaşırdım. Canımızı emanet etmiş olduğumuz insanın bu kadar çok sorumsuz davranıyor olması çokta doğru bir durumda değil”

Binici, geçmiş olduğumuz sene de yaya geçidi üzerinden geçtiği esnada üstüne polis aracını sürmüş 2 tane polisle de karakolluk olmuştu.