1.5 yıl boyunca aşk yaşamış olan ve evlenecek oldukları konuşulmaya başlanan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz, ani bir karar alarak ilişkilerini noktalama konusunda karar aldı. Çiftin söz konusu ilişkisinin sona ermesinde neden olaraksa Serenay Sarıkaya gösterilmiş oldu. Haklarında çıkmaya başlayan aşk dedikodularını hiç bir şekilde yalanlamayıp sessiz kalmış olan ikili, ilk defa aynı kare içerisinde yer almış oldu.

TV100 tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Yılmaz ile birlikte Serenay, nihayet birlikte ilk pozlarını vermiş oldu. Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer almakta olduğu Alice Müzikali’nin 50. oyunuyla ilgili verilmiş olan davete katılım gerçekleştirdi. Haklarında çıkmış olan haberlere hiç bir şekilde aldırış etmemekte bulunan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya; İbrahim Selim’in yanı sıra Ezgi Mola ile birlikte Şükrü Özyıldız ve de Enis Arıkan’la beraber fotoğraf çektirmiş oldu. İlk önce ilişki yaşamakta olduklarını inkar etmeyi sürdüren ikilinin pozları ise sosyal medya platformlarına damga vurmuş oldu.

Serenay Sarıkaya’yla aynı kare içerisinde görüntülendiğinden dolayı aşkın belgelenmiş olduğu konuşmaları yapılan Cem Yılmaz, evine girdiği esnada objektiflere yakalandı. Gergin bir durumda bulunduğu gözlenen Yılmaz, muhabirler tarafından Serenay Sarıkaya’yla ilgili sorulan sorularını cevapsız bırakıp evinin bahçesine girmiş oldu.