Şarkıcılardan Sıla Gençoğlu, geçmiş olduğumuz sene oyuncu sevgilisi Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünden dolayı şikayetçi oldu. Mart ayı içerisinde hakim karşısına çıkmış olan Sıla, ifadesi içinde iş adamlarından Okan Can Yantır’la beraber olduğunu ifade etti.

Fakat geçmiş olduğumuz gün objektiflere yakalanan Okan Can Yantır, Sıla ile beraber olduğu şeklindeki iddiaları da kesin bir dil ile yalanladı.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programın özel haberine bakılır ise; önceki akşam üstü bir mekandan çıktığı esnada objektiflere yakalanan Okan Can Yantır, muhabirin o esnada Sıla ile ilişkilerini sorması üstüne herkesi şaşırtan bir açıklama gerçekleştirdi. Yantır cevabında; ”Öyle bir şey yok” ifadelerine yer verdi. Muhabirin ısrarlı bir şekilde sorması üstüne de ”Abi benlik bu şekilde bir şey yok” ifadelerine yer verdi ve konuyu kapattı.

Mart ayı içerisinde hakim karşısında ifade vermiş olan Ahmet Kural, kavganın yaşanmış olduğu akşamda Sıla’nın Okan Can Yantır’la ilişkisi bulunduğunu öğrendiğini ifade etmişti. Sıla da mahkeme içerisinde vermiş olduğu ifadeye bakıldığında Yantır ile beraber olduklarını açık bir şekilde kabul etmişti.