Denizli Atatürk Stadı içerisinde gerçekleşen özel karşılaşmaya Yukatel Denizlispor kulübü; Tiago Lopes ile birlikte Tolgahan Acar, Oğuz Yılmaz, Mustafa Yumlu, Sackey, Bergdich, Recep Niyaz, Murawski, Barrow, Burak Çalık ve de Mehmet Akyüz’ün yer aldığı ilk 11’i ile başlamış oldu.

Altınordu kulübü de; Ufuk Budak ile birlikte Ali Emre Yanar, Yusuf Yalçın Arslan, Berkay Samancı, Sinan Osmanoğlu, Kerim Alıcı, Muhammed Mert, Okan Derici, Engin Bekdemir, Fatih Aktay, ve Anıl Koç’un yer aldığı ilk 11’iyle sahaya çıkmış oldu.

Söz konusu bu karşılaşma esnasında, Denizlispor kulübünün gollerini 30. dakika ile birlikte 45. dakika içerisinde Burak Çalık ve 52. dakika içerisinde de Sedat Şahintürk atmış oldu. Altınordu kulübünün atmış olduğu tek golü de 46. dakika içerisinde Anıl Koç ağlara yollamış oldu

Hafta başlarken teknik direktör görevinde buluna nYücel İldiz’le yollarını ayırma konusunda bir karar alan ve bugün içerisinde de Mehmet Özdilek’le özel bir sözleşme imzalamış olan Denizlispor kulübünde takımın başında kulüp antrenörü görevinde buluna nLevent Kartop bulunurken, Özdilek ise söz konusu bu maçı protokol tribünü üzerinden kulüp başkanı görevinde bulunan Ali Çetin’le beraber takip etmiş oldu.