Galatasaray Spor Kulübü, Süper Lig’in birinci haftası içerisinde yarın Yukatel Denizlispor Kulübüyle yapacak olduğu karşılaşmadan dolayı Denizli iline gelmiş bir durumda.

İstanbul ilinden özel bir uçak ile Çardak Havalimanı’na gelmiş olan Galatasaray Spor Kulübünün kafilesini, Galatasaray Spor Kulübü’nün taraftarları hiç bir şekilde yalnız bırakmadılar.

Kafileyi karşılamış olan taraftar grubu, meşale yaktıktan sonra tezahüratlar da yapmaya başladı. Takımlarını burada desteklemiş olan taraftarlar, futbolculara çiçekler takdim ederek selfie çekmeyi de ihmal etmedi. Daha sonrasında ise Galatasaray Spor Kulübü’nün kafilesini taşımakta bulunan otobüs, çok geniş güvenlik önlemleriyle birlikte Pamukkale ilçesinde yer alan otele gelmiş oldu. Taraftarlar ise, burda da futbolculara çok büyük bir ilgi göstermiş oldu. Galatasaray Spor Kulübünün İkinci Başkanı görevinde bulunan Abdurrahim Albayrak, taraftarlar ile birlikte fotoğraf çektirmiş oldu.

Galatasaray Spor Kulübü’nün ekibi içerisinde cezalı bir durumda bulunan ve hafta içinde ise bel fıtığından dolayı ameliyat edildiği bilgisine ulaşılan teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim, kafile içerisinde yer almıyor. Yukatel Denizlispor Kulübü ile Galatasaray Spor Kulübü, yarın saatler 20:30’u gösterirken Denizli Atatürk Stadı içerisinde karşı karşıya gelmiş olacak.