2019 – 2020 Süper Lig’indeki en heyecanlı karşılaşmalarından bir tanesi birinci hafta içerisinde Denizli ilinde oynanıyor olacak.

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde 1. Lig’i şampiyon pozisyonunda bitirmeyi başaran Yukatel Denizlispor kulübüyle aynı sezon içinde Süper Lig şampiyonu olmayı başaran Galatasaray Spor Kulübü karşılaşmış olacak. Denizli ili içerisinde oynanacağı açıklanan maçla ilgili kombine satışları konusuna bir artış meydana gelirken maç biletiyle alakalı fiyatlarda resmi bir şekilde açıklanmış oldu.

Kulüp yönetimi tarafından yapılmış olan açıklamaya bakılacak olursa, Denizlispor – Galatasaray Spor Kulübünün maç biletiyle alakalı fiyatlar; kalenin arka tarafı 100 Türk Lirası tutarında, maraton 200 Türk Lirası tutarında, A Alt ile birlikte A Üst ve E Üst kısmı 300 Türk Lirası tutarında, D Üst ile birlikte B Üst kısmı da 400 Türk Lirası tutarında belirlenmiş bir durumda. Kombineler içerisinde de loca ön tarafının 2.000 Türk Lirası tutarında, VIP kısmında 4.000 Türk Lirası tutarında olduğu açıklaması yapıldı.

Öte yandan Galatasaray Spor Kulübü maçı esnasında locaların önleri 400 Türk lirası tutarından, VIP 750 Türk Lirası tutarından, E Alt tribünü de 300 türk Lirası tutarından satılacak olduğu ifade edildi. Biletler ise bugün satılmaya başlanmış olacak.