Denizli ilinde yer alan Çivril ilçesi içerisinde hırsızlık ilk sırada yer almak üzere farklı suçlar sebebiyle de hakkında tam tamına 11 tane yakalama kararı olduğu öğrenilen bir tane kadın, jandarma ekiplerinin dikkati ile birlikte pazar içerisinde kıskıvrak yakalandı.

Çivril Jandarma Komutanlığında görevli olan ekipler, ilçede yer alan Kıralan Mahallesi üzerindeki semt pazarı içerisinde durumundan şüphe duydukları ve pazara gelmiş olan vatandaşlardan para talep eden bir tane kadını takibe almış oldu. Söz konusu bu kadını bir müddet boyunca takip eden etmiş olan, kadının hem pazar içerisinde dilencilik yapmakta olduğunu hem ise tırnakçılık yöntemini kullanarak vatandaşların paralarını çalmakta olduğunu tespit etti. Jandarma ekipleri Yıldız B. isimli şahsın yanına gidip kimlik kontrolü yaptıktan sonra da gerçek ortaya çıkmış oldu. Yıldız B. ile ilgili olarak, hırsızlık suçu da dahil olmak üzere 11 tane farklı suç sebebiyle yakalama kararının bulunduğu tespit edildi.

Jandarma Merkezi içerisinde alınmış olan ifadesinin hemen sonrasında hızlı bir şekilde mahkemeye sevki gerçekleştirilen Yıldız B. adlı kadın, burda da tutuklanıp cezaevine yollandı.